14 sierpnia 2020 roku na pływalni ZB Delfin w Ustrzykach Dolnych odbyły się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży w ramach cyklu imprez pn. SPORTOWE WAKACJE 2020.
Organizatorami i współorganizatorami byli:
- Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
- ZB Delfin Ustrzyki Dolne
Rywalizacja odbyła się stylem dowolnym.
W poszczególnych konkurencjach uzyskano następujące wyniki:
Grupa I: | Dziewczęta ur. w 2012 r. i młodsze - 25 m | ||||
M-ce | Nazwisko i imię | rok ur. | Klub/ miejscowości | czas | strata |
1 | MIKUŁA Maria | 2012 | Wieliczka | 0:22,87 | 0,00 |
2 | ŁUKASIK Greta | 2012 | Wieliczka | 0:23,14 | 0:00,27 |
3 | MODZELEWSKA Blanka | 2012 | Wieliczka | 0:25,50 | 0:02,63 |
4 | CHOLEWA Magdalena | 2012 | Wieliczka | 0:28,08 | 0:05,21 |
5 | SŁOMSKA Małgorzata | 2013 | Wieliczka | 0:28,39 | 0:05,52 |
6 | KURSA Julia | 2012 | Wieliczka | 0:29,45 | 0:06,58 |
7 | PIECH Zofia | 2012 | Wieliczka | 0:33,46 | 0:10,59 |
8 | SUDER Zofia | 2013 | UKS Delfinek Ustrzyki Dolne | 0:41,73 | 0:18,86 |
Grupa 2: | Chłopcy ur. w 2012 r. i młods - 25 m | ||||
1 | DUDZIAK Tadeusz | 2012 | Wieliczka | 0:23,90 | 0,00 |
2 | SIDOR Antoni | 2012 | UKS Delfinek Ustrzyki Dolne | 0:30,55 | 0:12,68 |
3 | NAWROT Tymoteusz | 2012 | Wieliczka | 0:32,45 | 0:14,58 |
4 | GAWOR Leonoard | 2012 | Wieliczka | 0:33,44 | 0:15,57 |
5 | WALANKIEWICZ Piotr | 2012 | Wieliczka | 0:35,70 | 0:17,83 |
6 | KOWALSKI Tymoteusz | 2012 | Wieliczka | 0:58,41 | 0:40,54 |
Grupa 3: | Dziewczęta ur. w 2010-2011 r. - 25 m | ||||
1 | RUDZKA Aleksandra | 2010 | Kraków | 0:34,02 | 0,00 |
Grupa 4: | Chłopcy ur. w 2010 - 2011 r. - 25 m | ||||
1 | SUDER Jack | 2010 | UKS Delfinek Ustrzyki Dolne | 0:17,87 | 0,00 |
2 | SURÓWKA Krzysztof | 2010 | Wieliczka | 0:20,51 | 0:02,64 |
3 | KICA Aleksander | 2010 | Wieliczka | 0:20,85 | 0:02,98 |
4 | KAPEL Wojciech | 2010 | Wieliczka | 0:25,13 | 0:07,26 |
5 | ROELICH Szymon | 2010 | Wieliczka | 0:27,47 | 0:09,60 |
6 | ZGORZELSKI Tomasz | 2010 | Warszawa | 0:28,97 | 0:11,10 |
7 | CUPER Piotr | 2010 | Wieliczka | 0:29,12 | 0:11,25 |
8 | JAROCKI Bartosz | 2011 | Lublin | 0:29,79 | 0:11,92 |
9 | RUDEK Mikołaj | 2010 | Wieliczka | 0:30,62 | 0:12,75 |
Grupa 5: | Dziewczęta ur. w 2008-2009 r. - 50 m | ||||
1 | DUDZIAK Maja | 2008 | Wieliczka | 0:35,80 | 0,00 |
2 | STACHYRAK Julia | 2009 | UKS Delfinek Ustrzyki Dolne | 0:41,71 | 0:23,84 |
3 | KURSA Wiktoria | 2009 | Wieliczka | 0:47,16 | 0:29,29 |
4 | ŻABCZYŃSKA Martyna | 2009 | Wieliczka | 1:21,60 | 1:03,73 |
Grupa 6: | Chłopcy ur. w 2008-2009 r. - 50 m | ||||
1 | KOT Kacper | 2008 | Wieliczka | 0:30,91 | 0,00 |
2 | SŁOMSKI Mikołaj | 2008 | Wieliczka | 0:34,06 | 0:03,15 |
3 | RUDZKI Filip | 2008 | Kraków | 0:56,55 | 0:25,64 |
Grupa 7: | Dziewczęta ur. w 2006 - 2007 r. - 50 m: | ||||
1 | CHOLEWA Hania | 2007 | Wieliczka | 0:32,31 | 0,00 |
Sędzia główny |
Zwycięzcy do trzeciego miejsca otrzymali medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych. Nagrody wręczali:
- Krzysztof Lachowski - Urząd Miejski Ustrzyki Dolne
- Janusz Zieliński - ZB Delfin Ustrzyki Dolne
- ....
Sędziowie:
- Ratownicy ZB Delfin Ustrzyki Dolne
- Trenerzy obozu pływackiego z Wieliczki