Rozgrywki odbyły się 28.08.2020 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w
- Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
- UKS "Krzemień" w Ustrzykach Dolnych
- SP Nr 1 Ustrzyki Dolne
W poszczególnych konkurencjach zwyciężali:
Lp. | Gospodarze | Wyniki | Goście | I | II | III | IV | V | ||||||
1 | STERNIK Igor | 3 | 1 | KASZANY Karol | 11 | 9 | 11 | 13 | 13 | 11 | 14 | 12 | ||
2 | KASZANY Kacper | 0 | 3 | KOZAK Szymon | 6 | 11 | 8 | 11 | 9 | 11 | ||||
3 | DOŁŻYCKA Lena | 3 | 0 | SOMMER Franciszek | 11 | 2 | 11 | 2 | 11 | 9 | ||||
4 | KASZANY Karol | 3 | 0 | KASZANY Kacper | 11 | 6 | 11 | 9 | 11 | 5 | ||||
5 | KOZAK Szymon | 3 | 0 | DOŁŻYCKA Lena | 11 | 8 | 11 | 6 | 13 | 11 | ||||
6 | SOMMER Franciszek | 1 | 3 | STERNIK Igor | 9 | 11 | 10 | 12 | 11 | 6 | 7 | 11 | ||
7 | KASZANY Kacper | 0 | 3 | DOŁŻYCKA Lena | 4 | 11 | 6 | 11 | 2 | 11 | ||||
8 | SOMMER Franciszek | 1 | 3 | KASZANY Karol | 14 | 12 | 9 | 11 | 9 | 11 | 7 | 11 | ||
9 | STERNIK Igor | 0 | 3 | KOZAK Szymon | 3 | 11 | 3 | 11 | 2 | 11 | ||||
10 | DOŁŻYCKA Lena | 3 | 0 | KASZANY Karol | 11 | 8 | 11 | 6 | 11 | 5 | ||||
11 | KASZANY Kacper | 0 | 3 | STERNIK Igor | 2 | 11 | 7 | 11 | 9 | 11 | ||||
12 | KOZAK Szymon | 3 | 0 | SOMMER Franciszek | 11 | 6 | 11 | 6 | 11 | 8 | ||||
13 | STERNIK Igor | 0 | 3 | DOŁŻYCKA Lena | 9 | 11 | 8 | 11 | 8 | 11 | ||||
14 | KASZANY Karol | 0 | 3 | KOZAK Szymon | 4 | 11 | 2 | 11 | 4 | 11 | ||||
15 | SOMMER Franciszek | 3 | 0 | KASZANY Kacper | 11 | 5 | 11 | 4 | 11 | 8 |
TABELA OPEN
Il. | sety | punkty | RATIO | Mecze | |||||||
M-e | Zespół | meczy | WS | PS | ZP | SP | R.P. | R.S. | wyg. | prz. | PKT |
1 | KOZAK Szymon | 5 | 15 | 0 | 167 | 86 | 81 | 15 | 5 | 0 | 10 |
2 | DOŁŻYCKA Lena | 5 | 12 | 3 | 157 | 104 | 53 | 9 | 3 | 1 | 8 |
3 | STERNIK Igor | 5 | 9 | 8 | 130 | 166 | -36 | 1 | 3 | 2 | 8 |
4 | KASZANY Karol | 5 | 7 | 10 | 129 | 174 | -45 | -3 | 2 | 3 | 7 |
5 | SOMMER Franciszek | 5 | 5 | 12 | 128 | 168 | -40 | -7 | 1 | 4 | 6 |
6 | KASZANY Kacper | 5 | 0 | 15 | 90 | 165 | -75 | -15 | 0 | 5 | 5 |
Tabela U-12 | ||
M-e | Nazwisko i imię/ Klub/ miejscowość | PKT |
1 | STERNIK Igor - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 4 |
2 | KASZANY Karol - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 2 |
3 | SOMMER Franciszek - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 0 |
Tabela U-10 | ||
1 | KOZAK Szymon - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 2 |
2 | KASZANY KACPER - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 0 |
Tabela U-12 DZIEWCZĘTA | ||
1 | DOŁŻYCKA Lena - UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 2 |
Zwycięzcy do III miejsca nagrodzeni zostali medalami i dyplomami ufundowanymi przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.
Nagrody wręczali:
- Krzysztof Lachowski - Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
- Anna Kaszany Ciślik - SP Nr 1 Ustrzyki Dolne